Etiketler

Soykırımcı Papa Ortak Arıyor

Rıza Zelyut
Katolik Hıristiyanların şu anki baş yobazı Papa Françis, Türk milletini üçüncü kez soykırımcı ilan etti. Halbuki, soykırım sözünü en son ağzına alması gereken bu papalardır. Yönettikleri Vatikan Papalığı, dünya tarihinin en kanlı, en karanlık, en zalim örgütüdür. Papa Françis de bu geleneğin günümüzdeki temsilcisidir. Soykırımcı papa, Hıristiyan dünyasında ortaya çıkan ırkçılığı, faşizmi ve bunların altında yatan vandalizmi; Türklere aktarmak derdindedir. (Bu da Alevilerin kanaat önderi, sözüm ona aydını. Sanki iki eksi bir artı edecek. Merak ediyorum bizim aslan solcuların bir diyeceği var mı bu adama? HYETERT)


İlk soykırımcı olarak Türkleri işaret eden başyobaza önce papalık tarihini öğrenmesini öneriyorum:
Senin çocukların; Amerika’ya çıktıklarında önlerine haç alarak Kızılderililerin kökünü kazıdılar. Papalar bu soykırımı dualarla kutsadılar; kanlı katillere azizlik rütbesi verdiler.
Yetmedi... Orta Amerika’nın ve Güney Amerika’nın yerlilerine karşı toptan yok etme (soykırım) saldırıları düzenlediler. Öyle ki Maya, İnka, Aztek uygarlıkları gibi üstün uygarlıkları bile yok ettiler.

PAPA SEVDALISI BEDİÜZZAMANCILAR
1096 yılından bugüne kadar Türk ve Müslüman kanı dökmeyi politikasının temeline yerleştiren papalarla en ilkin kim bağlantı kurdu biliyor musunuz?
Gericilerin “Bediüzzaman” gibi palavra bir unvanla andıkları Said-i Kürdî... Namı diğer Said Nursi... Bu adam, 1950 yılında dönemin Papası 12. Pius’a mektup yazarak Müslümanlarla Hıristiyanların kavga etmeyi bırakıp dinsizlere karşı ittifak kurmalarını önermişti. Papa’ya bir de kitap hediye eden Said-i Kürdi’ye Papalık makamından teşekkür mektubu gelmişti.
Bu dinlerarası ittifak projesini Said’den onun öğrencisi Fethullah Gülen aldı, sürdürdü.
9 Şubat 1998’de Vatikan’a gidip Papa 2. Jean Paul ile görüşüp ona derin saygılarını sunan Fethullah Gülen; Vatikan’ı orada kutsal toprak ilan etti. Şu sözlerine bakın: “Gerek Papa ve gerekse benim yaşlarımız ilerlemiş. Bu bakımdan ben bu kutsal topraklardaölürsem diye aklıma geldi...’’
O kutsal toprakların baş yobazı, bugün Türk milletine en ağır hakareti ediyor ama dindar geçinenlerden tıs yok. Çünkü: Cumhuriyet tarihimiz; papazlarla yobazların Türk milletine karşı işbirliği tarihidir. Bugün Müslüman görüntülü yobaz taslaklarımız; Haçlılara hizmet etmeyi dinin bir kuralı gibi içselleştirmişlerdir.
Peki bu Türk ve Müslüman düşmanı papalara ve haçlı ordularına en son darbeyi kim indirmiştir?
-Mustafa Kemal Atatürk...
Nurcuların, Nakşibendilerin, Müslüman Kardeşçilerin ve öbür gericilerin Atatürk’e neden düşman olduğunu anladınız mı?Hiç yorum yok:

Yorum Gönder