Etiketler

Ermeni kırması, darbe gerçekleşmeyince ezana küfretti

15 Temmuz gecesi darbenin başarılı olamamasına üzülen kripto kırmaların okunan ezan ve selalardan epey bir rahatsız olduğu ortaya çıktı. 15 Temmuz'da terörist darbe girişiminin püskürtüldüğü sırada Umay Anadolu Kaboğlu isimli sözde oyuncunun minarelerden okunan ezana ağır küfürler ettiği ortaya çıktı. Halkın sağ duyusu ile son anda engelenen darbe girişimi ezan ve sela düşmanı soysuzların kanalizasyona dönmüş ağzını da bir noktada kapatmış oldu. Amerikan köpeği Fethullah Gülen'in teröristleri pusuda bekleyen kripto kırma soysuzların kanalizasyona dönmüş ağzını patlatacaktı. (Utanmaz mahluklar, tanımıyorlar ama Ermeni kırması olduğunu biliyorlar. Bu nefret söylemleri ne yazık ki cezasız kalıyor. HYETERT)


Twitter hesabından “Ya ezanınızı s… şu an çok afedersiniz balkondan atlamama şu kadar kaldı” şeklinde skandal bir tweet atan Kaboğlu büyük tepki toplayınca önce hesabını kapattı sonra da hesabının "hacklendiğini" öne sürdü.

Oyuncu Kaboğlu'nun daha önce Ömrüm Sessiz Bir Çığlık, Bugünün Saraylısı, Filinta gibi dizilerde roller aldığı öğrenildi.


"BİRKAÇ BÖLÜM ROL ALDI, HİÇBİR BAĞIMIZ YOKTUR"

Filinta dizisi, tepkiler üzerine Umay Anadolu Kaboğlu ile ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı:

"Umay Anadolu Kaboğlu isimli oyuncunun ne Filinta ile ne de TRT ile herhangi bir bağı bulunmamaktadır. Geçmişte, dizimizde birkaç bölüm rol almıştır. Ancak şu anda hiçbir bağı yoktur. Açıklamalarını şiddetle kınıyoruz. Kamuoyuna duyurulur..."


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder