Etiketler

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, PKK, Kürtleri Marksist ve ateist yapmaya Çalışıyor

Van’da gerçekleşen saldırıya değinen Çavuşoğlu, “Bunların esas hedefi Müslüman, inançlı, muhafazakâr Kürt kardeşlerimizin inancıdır. Onları da Marksist, ateist yapmaya çalışıyorlar. Yapamadıklarına da zulüm ediyorlar” diye konuştu. (??? HYETERT)

Çavuşoğlu, teröre destek verdiği iddia edilen belediye başkanı ve belediye meclis üyelerinin dokunulmazlığının olmayacağını söyledi: “Eğer seçilmiş bir kişi, bir belediye başkanı, bir milletvekili, bir belediye meclis üyesi, kim olduğu önemli değil, muhtar da olabilir, teröre destek veriyorsa ‘Efendim o kişi seçilmiş, dokunulmaz’, olmaz. Seçilen kişinin görevi vatana, millete hizmet etmektir, teröristlere değil. Teröristlerin bomba döşemesine yardım ediyorsa bu, milletin parasını teröristlere harcamaktır.”


1 yorum:

  1. “Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, PKK, Kürtleri Marksist ve ateist yapmaya Çalışıyor”
    Cumhuriyetin kuruluşundan beri halkın çektiği sıkıntıları unutturmak için müşterek bır düşman yaratılmıştır ve bu anane halen devem ediyor. Benim gençliğimde hükümetin düşüncesine karşı olan herkez "Komunistti", bu gün ise sırada FETÖ var, ondan evvel Kürt meselesi çok zaman kullanılan ve halen devem eden ,görüldiği gibi daha da uzun sürecek tahminimce.
    Yeni bir müşterek düşman bulunması gerekirse memleketin etrafındaki komşulara bır bakın hiç sıkıntı yok seç beğen al. Böyle zeki bakanlar oldukca insanların rahata kavuşup kardeş gibi yaşamaları zorlaşacak.Allah akıl fikir versin idarecilere.

    YanıtlaSil

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.