Etiketler

Perinçek haddini aştı: Abdülhamit'in kaderini paylaşacaksınız!

Vatan Partisi’nin Maocu Genel Başkanı Doğu Perinçek fabrika ayarlarına döndü. “Milli Hükümet kurulacak” diyerek AK Parti’yi tehdit eden Perinçek, Silivri Cezaevi çıkışında “Bütün cemaatlerin kökünü kazıyacağız” dedi. Perinçek, köşe yazısında ise “Göreceksiniz, hepsi Abdülhamit’in kaderini paylaşacaktır” ifadesini kullandı. Perinçek’in kaos peşinde olduğu belirtiliyor. (Bu da aklınca bu ortamdan yararlanmak, pay almak istiyor. Cümbüşe bak. HYETERT)

***
15 Temmuz darbe girişiminden sonra boşalan kadrolara kendi cuntacı ekiplerini doldurmaya çalışan   
15 Temmuz’da FETÖ tehlikesini başarıyla savuşturan Türkiye, benzer bir tehlikeyle karşı karşıya. FETÖ’den boşalan bir kadroya Aydınlıkçı ve ulusalcı isimler yerleşirken, başından beri darbeye tepki gösteren Vatan Partisi’nin Maocu Genel Başkanı Doğu Perinçek “Doğru cunta bizimkilerdir” moduyla fabrika ayarlarına döndü
Vatan Partisi’nin Maocu Genel Başkanı Doğu Perinçek fabrika ayarlarına döndü. “Milli Hükümet kurulacak” diyerek AK Parti’yi tehdit eden Perinçek, Silivri Cezaevi çıkışında “Bütün cemaatlerin kökünü kazıyacağız” dedi. Perinçek, köşe yazısında ise “Göreceksiniz, hepsi Abdülhamit’in kaderini paylaşacaktır” ifadesini kullandı. Perinçek’in kaos peşinde olduğu belirtiliyor.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder