Etiketler

Destekçileri 'Ermeni p.çleri yıldıramaz bizleri' diye slogan attı, Erdoğan konuşmasına devam etti

Destekçileri 'Ermeni p.çleri yıldıramaz bizleri' diye slogan attı, Erdoğan konuşmasına devam etti. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın Trabzon'da yaptığı konuşmada sadece cinsiyetçilik yapmamış. Kitlesi "Ermeni p.çleri" şeklinde slogan atarken, Erdoğan konuşmasına devam etmiş.
Dün gece Trabzon'da destekçilerine seslenen Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, cinsiyetçi açıklamalarına bir yenisini daha eklemişti.

ERDOĞAN, 'BİR ADAM GİBİ, BİR DE MADAM GİBİ ÖLMEK VAR' DEDİ, EŞİ EMİNE ERDOĞAN GÜLDÜ
İlgili Haber

Konuşmasında "Ne diyordum size hatırlayın. Biz bir gün ölmeyecek miyiz? Öleceğiz. Bir adam gibi ölmek var... Bir şey söyleyecektim ama onu söylemeyeceğim. Bir de madam gibi ölmek var" diyen Erdoğan'ı dinleyen kitlenin "Ermeni p.çleri yıldıramaz bizleri" şeklinde slogan attığı ortaya çıktı.

Erdoğan'ın atılan ırkçı sloganı durdurmak bir yana konuşmasına sırıtarak devam ettiği görüldü.

Öte yandan HDP İstanbul Milletvekili Garo Paylan  Erdoğan'ın konuşması sırasında atılan ırkçı sloganla ilgili suç duyurusunda bulunacağını açıkladı.


2 yorum:

  1. türklük trenine en son binenler,kendi türklüklerinden şüphe duyulmasın diye hep beraber kakafoni yapıyorlar,bunların ürümesini anlıyorumda o anda devlet erkanından bir ses çıkmaması düşündürücü.

    YanıtlaSil
  2. dünyada bir ırk varki eşi başka hiçbiryerde bulunmaz.bir amcası hıristiyan gürcüdür,gürcülüğü kimseye bırakmaz.bir amcası hristiyan rumdur rumluğu kimseye bırakmaz.babası müslüman olmuş lazdır türklüğü kimseye bırakmaz,ne yapalım kendi kendilerini avutsunlar bakalım,onların seviyesine inecek halimiz yok.

    YanıtlaSil